Trainee Program

Získej odbornou praxi

.

Studuješ informatiku v Ostravě? Chceš získat praxi, díky které se o tebe firmy porvou? Nastartuj svoji kariéru u nás! Kromě zkušeností získáš stabilní příjem a do práce to budeš mít ze školy pár kroků. 

Udělej něco pro sebe i svoji kariéru

Proč získat praxi?

Zvyš svou hodnotu

Zkušenosti z praxe jsou k nezaplacení. Také proto mají absolventi IT s odbornou praxí nástupní plat po škole často vyšší o 30-50%!

Využij smysluplně svůj čas

Zapomeň na běžné studentské brigády a získej praxi v oboru. Zažít reálné projekty je 100x lepší a zajímavější než trávit čas se školními úlohami.

Získej stabilní příjem už během studia

Práce na dlouhodobých projektech Ti umožní nejen růst, ale taky si slušně a stabilně vydělávat. 

Školu s prací umíme skloubit

V AVE Softu máme se studenty dlouhodobé zkušenosti a umíme poradit, jak skloubit školu s prací. Například během zkouškových období mají studenti volnější režim.

Co Tě čeká

Rychlý start
1

Přiřadíme tě k projektu dle tvého zaměření a zkušeností. Na úvod tě zaškolíme a poskytneme ti všechny důležité informace. Postupně se budeš zapojovat do chodu projektu a rozšiřovat si znalosti. 

Zrození profesionála
2

Dál tě čekají větší projekty, spolu s většími zkušenostmi Ti dáme větší zodpovědnost a více samostatnosti. Stáváš se týmovým hráčem a máš možnost prohlubovat své dovednosti.

Happy End :)
3

Ukončil jsi školu a máš zájem s námi dlouhodobě spolupracovat? V tom případě ti rádi nabídneme práci na HPP. O zajímavou práci v AVE Softu nebudeš mít nikdy nouzi.

Mám zájem

Tahle nabídka vypadá zajímavě, stačí poslat email.