Vše potřebné pro správu pohledávek

Verze Správa pohledávek se používá pro komplexní vedení záznamů o věřiteli, dlužníkovi a s tím související pohledávky.

Co Správa pohledávek nabízí

Evolio – Správa pohledávek pomáhá insolvenčním firmám i advokátním kancelářím provádět úspěšný vymáhací proces. Evolio není zbytečně administrativně náročné, naopak uživatelům nabízí jednoduchou a přehlednou evidenci všeho podstatného. 

Firmy, které vymáhají předžalobně, mohou využít komunikační moduly (e-maily, SMS, IVRS) a také propojení s telefonní ústřednou. Její důležitou část tvoří osobní i prediktivní Autodialer, který umí ušetřit až 30% času operátorů call centra.

Advokátní kanceláře a firmy, které se zabývají vymáháním soudní cestou, naplno využijí možnosti generování dokumentů s tiskovými parametry, tvorbu spisových úkonů a plnohodnotnou podatelnu.

Importní modul usnadňuje převzetí pohledávek. Dokáže importovat data z Exelu i XML včetně opakovaných aktualizací. Díky tomu můžete např. pravidelně importovat aktuální stav pohledávek a došlé platby.

 

Karta pohledávky

Splátkový kalendář

Vymáhací proces

Našim zákazníkům se podařilo zvýšit díky Evoliu vymožené plnění o desítky procent měsíčně. 

Základem vymáhacího procesu jsou chytré splátkové kalendáře. Správně evidované splátky umožňují nastavit upomínkový systém, který dokáže dlužníka přesně zacílit a „popostrčit“ v tom správném okamžiku.

Splátkové kalendáře mají více variant – lze je vygenerovat na nějaké období nebo vytvořit splátkový kalendář s individuálními splátkami. Splátky v kalendáři lze měnit i posouvat, vždy je ale jasné, kdo a jak danou úpravu provedl. 

Součástí vymáhacího procesu jsou hromadné dávky e-mailů, SMS, IVRS a úkolů pro call centrum. Všechny hromadné a automatizované úkoly realizuje Evolio Server.

Při komunikaci s dlužníky jsou zaznamenány všechny hovory. U každého hovoru operátor vykliká klíčová slova, která pak pomáhají vytvářet přehlednější historii hovorů.

Napojení na systémy třetích stran

Stále roste počet modulů s propojením na další systémy jak v ČR, tak v zahraničí:

  • SMS, IVRS 
  • Datovky, emaily
  • ISIR
  • ARES
  • EPR
  • Info soud (připravujeme)
  • Katastr nemovitostí (připravujeme)

Nabídka pro Davida i Goliáše

Díky modulárnímu systému dokážeme vyhovět lokální firmě s pár uživateli až po firmu působící v několika státech. S Vaším růstem mohou růst i možnosti Vašeho softwaru. Přitom se vždy snažíme respektovat velikost a možnosti našeho partnera a i té nejmenší firmě věnujeme pozornost.

Evolio je aktuálně lokalizováno do čtyř jazyků. 

Propracované možnosti komunikace

Správa dokumentů včetně revizí

Moderní řešení - přesvědčte se sami

Téměř každá nabídka se ohání frázemi o moderním řešení. Přesvědčte se, že v případě Evolia jde o systém, který je nejen moderní, ale také chytrý. Nesnaží se nabízet všechny možné i nemožné funkce. Jen ty, které potřebujete pro efektivní práci.

Vážíme si každého, kdo se dočetl až k tomuto místu 🙂  Proto vám rádi uděláme osobní prezentaci, na které předvedeme, jak by mohlo Evolio pomoci zrovna vaší firmě. Prezentace trvá obvykle 30-60 minut.

Teď už stačí jen kliknout na tlačítko Kontaktovat o kousek níže. Nemusíte se bát, že budete vyplňovat nějaký formulář. Jen se vám otevře email. Těšíme se na setkání.

Máte zájem o správu pohledávek?

Kontaktujte nás a my Vám předvedeme, co Evolio dokáže