Kariéra
pro profíky

V našich týmech spojujeme nejschopnější lidi v IT. Jak? Respektujeme různorodost a necháváme jim prostor. Protože každý z nás je jiný, ale spolu jsme lepší.

5 hlavních
důvodů,
proč
do toho jít s námi

1

Práce, která je vidět

Naše produkty každoročně získávají víc a víc zákazníků.

2

Neustálý růst

Rosteme a ty můžeš být součástí této cesty

3

Skvělí zákazníci

Máme skvělé zákazníky, se kterými se v pohodě komunikuje.

4

Přátelský tým

Zapadneš do přátelského týmu, který se vším pomůže.

5

Volnost

Volnost, kterou stačí zažít jednou a už nebudeš chtít změnu

Volné pozice

Jak to s námi funguje?

Nenašel si vhodnou pozici?

Nenašel jsi svou vysněnou pozici, ale tušíš, že by se ti u nás líbilo? Napiš Evě a společně něco vymyslíme.

6 hodnot
naší workflow

Jádrem našeho
kolektivu je zkušený
tým, jehož plamínek
entuziasmu nejspíš
nikdy nevyhasne

Kateřina

/ Customer success

Kačka je jedním z nejtalentovanějších lidí v AVE Softu. Specializuje se na automatizaci, tvorbu scénářů a analýzu požadavků klientů. Její ohromné znalosti o Evoliu a Taxliu a zápal pro práci ji pomohly rychle postoupit z pozice technické podpory na leadera oddělení technické podpory. Kačka je oblíbená mezi kolegy i klienty a její přínos pro AVE Soft a naše zákazníky je neocenitelný. Je to naše sluníčko.
ave soft kolegové

Jiří

/ Developer senior

Jirka se k nám připojil jako student a během let se stal klíčovým hráčem v našem developerském oddělení. Je klidnou silou našeho týmu a jeho skromnost a spolehlivost jsou pro nás neocenitelné. Jirka je zkušený odborník, jehož výstupy jsou vždy důkladné a precizní. Můžeme se na něj plně spolehnout a jsme rádi, že je součástí našeho týmu.
ave soft kolegové

Veronika

/ Konzultant senior

Verča má dlouholetou praxi v naší firmě a specializuje se na implementaci a zavádění nových klientů. Její důkladná znalost našeho systému a schopnost navázat skvělé vztahy s uživateli jsou pro nás velmi cenné. Verča dokáže rychle a efektivně reagovat na požadavky zákazníků a vyniká svou vlídností a milým přístupem. A má ráda psy :)
ave soft kolegové

Libor

/ Senior developer

Libor je už dlouho členem našeho developerského týmu a jeho zkušenosti jsou pro nás velmi cenné. Je známý jako ledoborec, který dokáže zvládnout jakýkoliv technický problém, a přitom zůstává skromný a úsporný v projevu. Když Libor něco řekne, má to váhu. Jsme rádi, že máme takového talentovaného a vlídného člověka v našem týmu.
ave soft kolegové

Pavel

/ Konzultant senior

Pavel je jedním z našich služebně nejstarších zaměstnanců a díky svým zkušenostem se stal ošlehaným odborníkem na zpracování zákaznických požadavků. Jeho schopnost zůstat klidný i v náročných situacích a upřímnost při vyjádření svého názoru jsou velmi cenné pro náš tým. Pavel je stálicí našeho týmu.
ave soft kolegové

Máš zájem o spolupráci?

Pojď se podívat, jaké pozice máme otevřené.