O nás

Jsme zapálený kolektiv převážně mladých lidí, kteří žijí svoji prací.

Jsme firma připravená na výzvy, které našim zákazníkům přináší dnešní tempo IT inovací. Silný tým, přátelské prostředí a především INNOVATION THINKING.

Právě díky němu může firma jako my držet více jak 15 let krok s digitálním světem.

To by ale nebylo možné bez skvělých lidí, kteří mají schopnost myslet inovativně a které baví adaptovat nové technologie i nápady!

Od AVE Soft s.r.o. používáme Evolio v kanceláři již druhým rokem. Vítáme zejména uživatelsky přívětivé rozhraní, intuitivní práci s programem a aktivní podporu jejich týmu při snaze o zapracovávání změn a doplňků, které pro svou práci potřebujeme. Každá advokátní kancelář má svá specifika, i proto si velmi vážíme toho, že tým v Evoliu aktivně pracuje na zapracovávání našich podnětů a neustále program vylepšuje.

JUDr. Michala Plachká, LL.M

JUDr. Michala Plachká, LL.M

Vedoucí partner advokátní kanceláře

pure legal logo
58% zvýšení efektivity

Se společností AVE Soft s. r. o. spolupracujeme již více než 12 let. Na vzájemné dlouhodobé spolupráci si nejvíce cením toho, že jsme vždy našli vhodné řešení našich požadavků. Ať už se týkaly CRM, cloudových řešení, platebních transakcí nebo mobilních aplikací. Flexibilita, rychlost a adresnost reakce na naše požadavky byla vždy příkladná. Proto s AVE Softem rádi spolupracujeme.

ave soft

JUDr. David Vozák

Ředitel sekce insolvencí

ave soft reference
280% navýšení zpracovaných případů

6 hodnot
naší workflow

Naše ocenění

Za více než 15 let zkušeností máme tu čest pochlubit se oceněními a certifikacemi, které se nám podařilo získat díky našim výjimečným produktům, tvrdé práci i skvělým klientům. Podívejte se na nejvýznamnější z nich.

Jádrem našeho
kolektivu je zkušený
tým, jehož plamínek
entuziasmu nejspíš
nikdy nevyhasne

JAN TKÁČ

/ CEO

Jan je náš CEO a vyniká svým inovativním přístupem i neobvyklými nápady, které pomáhají posouvat firmu výše. Má zkušenosti ze světa startupů a strávil nějaký čas v San Franciscu, kde jednomu startupu šéfoval. Kromě práce v AVE Softu, věnuje Jan svůj volný čas mentoringu startupů a podporuje tak nové podnikatele a inovativní myšlenky. Je to vlídný šéf a snaží se posilovat manažerský tým v naší společnosti. Jeho neuvěřitelná energie a nadšení jsou nakažlivé a pro nás v AVE Softu velkou inspirací.
ave soft jan tkáč

Martin Prokeš

/ CTO

Martin je náš CTO v AVE Softu a jeho odborné znalosti v oblasti Microsoft Azure jsou opravdu působivé. Má za sebou více než desetiletou praxi a patří k předním expertům v této oblasti. Jeho schopnosti řešit složité technologické problémy jsou neocenitelné pro úspěšné plánování a realizaci projektů. Martin je skvělý týmový hráč a vždycky ochotný pomoci svým kolegům s profesním růstem. Jeho přátelský přístup a nadšení pro technologie jsou pro nás v AVE Soft velkou inspirací.
ave soft kolegové

Natálie Krausová

/ Head of Marketing & Finance

Natálie je naše specialistka na marketing a ekonomiku. Je to skvělá manažerka, která dokáže efektivně řídit firemní zdroje a strategie v oblasti marketingu. Natálie je to velmi výkonná osoba, umí hospodařit s našimi zdroji a má velký přínos našemu cash-flow. Díky jejímu vedení jsme se dokázali posunout v naší branži na další level a získat nové klienty. Věříme, že s Natálií u kormidla našeho marketingu a hospodaření budeme i nadále přinášet našim zákazníkům skvělé produkty a služby.
ave soft kolegové

Jiří Urbánek

/ COO

Jiří je náš provozní ředitel (COO). Má bohaté zkušenosti s řízením a pomáhá nám zvládat rychlý růst AVE Softu. Jeho práce zahrnuje dohled nad HR, komunikaci s VIP zákazníky a řízení interních procesů. Je to skvělý manažer, který má pod kontrolou celkovou situaci a umí řešit vzniklé problémy rychle a efektivně. Jeho zodpovědnost zahrnuje i získání a udržování ISO certifikace, což je pro nás v AVE Softu důležité. Jeho pečlivý a systematický přístup k řízení procesů nás posouvá výše a umožňuje nám růst jako společnosti.
ave soft kolegové

Pojďte do toho
s námi, pokud…

Kontaktovat
Kontaktovat