Proč startupy?

Vedle klasický produktů u nás vznikly projekty, které svým přesahem a zaměřením vyžadovaly odlišný přístup. Vzdali jsme se proto pohodlí běžné IT společnosti a projekty osamostatnili jako plnohodnotné startupy. Rozhodně nelitujeme. 

EXDRAZBY.CZ

Největší portál pro dražby nemovitostí v ČR

V roce 2010 byl změněn zákon, který umožnil provádět dražby nemovitostí online. Byla to skvělá příležitost pro rozjezd nového projektu exdrazby.cz.

Po osmi měsících vývoje jsme na trh uvedli ostrou verzi dražebního portálu a už v prvním roce se stal největším na trhu. V dalších letech svou pozici ještě posílil. Klíčovým faktorem úspěchu byla sada nadstandardních služeb rozšiřující základní službu provedení aukce.

Za prvních pět let provozu byly prostřednictvím exdrazby.cz vydraženy nemovitosti v hodnotě více než 8 miliard korun.

ZJISTIT VÍCE

PRESENTIGO

Sales Tool

S Presentigem jsme zažili opravdový global startup se vším všudy. Naší hlavní orientací je trh USA a proto jsme v  Silicon Valey strávili necelý rok. Dnes máme zákazníky převážně v USA a ČR. Získali jsme investici 500 tisíc dolarů a řadu zajímavých zákazníků, např. E.ON, O2, UPC, Škoda Auto atd.

Presentigo pomáhá obchodním týmům více prodávat. Firmám přináší dva základní benefity:

  1. Digitalizace obchodního procesu. Presentigo sbírá data z terénu, které pak využívají markeťáci i obchodní manažeři. Kromě toho zjednodušujeme práci obchodníkům.
  2. Na klíč vytváříme prezentace, které zákazníky zaujmou a zároveň pomohou dobře vysvětlit přínosy nabízeného produktu nebo služby.

Zajímavé ukázky můžete vidět zde: Examples 2015TAG 3D menuJetset Magazine

ZJISTIT VÍCE

 

MIXIEW

Video pro každého závodníka

Myšlenka vytvořit Mixiew vzešla z jednoduché úvahy: Každý amatérský závodník chce mít ze závodu nějaké fotky a video. Co takhle posbírat záznamy od profesionálních kameramanů i diváků na tratit a sestříhat originální video pro každého závodníka?

Aby celá myšlenka dávala smysl, bylo nutné najít funkční business model. Ukázalo se, že do sportu teče obrovské množství peněz od sponzorů. Ti stále hledají nové způsoby, jak tyto peníze vynaložit efektivně a měřitelně. Rozdávání reklamníchí klíčenek je rozhodně za zenitem.

Závodníci svá videa z Mixiew sdílí na sociálních sítích a tak sponzor získá možnost propagace své značky nejen vůči závodníkům, ale i v okruhu jejich kontaktů.

ZJISTIT VÍCE

Chceš se podílet na zajímavých projektech?

Je jedno jestli jsi zkušený nebo student, hledáme lidi, které práce baví!