Startupy

aneb nápady, jejichž
potenciál byl příliš velký
na to, aby zůstal nenaplněn.

Vedle klasických produktů u nás tak vznikají i projekty, které svým přesahem a zaměřením vyžadují odlišný přístup. Vzdáváme se proto pohodlí běžné IT společnosti a projekty osamostatňujeme jako plnohodnotné startupy. Rozhodně nelitujeme.
ave soft reference

Největší portál pro dražby nemovitostí v ČR

Přejít na web

V roce 2010 byl změněn zákon, který umožnil provádět dražby nemovitostí online. Byla to skvělá příležitost pro rozjezd nového projektu exdrazby.cz. 

Po osmi měsících vývoje jsme na trh uvedli ostrou verzi dražebního portálu a už v prvním roce se stal největším na trhu. V dalších letech svou pozici ještě posílil. Klíčovým faktorem úspěchu byla sada nadstandardních služeb rozšiřující základní službu provedení aukce.

Za prvních pět let provozu byly prostřednictvím exdrazby.cz vydraženy nemovitosti v hodnotě více než 8 miliard korun.

ave soft grafika
ave soft reference

Marketing and sales tool

Přejít na web

S Presentigem jsme zažili opravdový global startup se vším všudy. Naší hlavní orientací byl trh USA a proto jsme v Silicon Valey strávili necelý rok. Dnes máme zákazníky převážně v USA a ČR. Získali jsme investici 500 tisíc dolarů a řadu zajímavých zákazníků, např. E.ON, O2, UPC, Škoda Auto atd.

Presentigo sbírá data z terénu, které pak využívají markeťáci i obchodní manažeři. Kromě toho zjednodušujeme práci obchodníkům.

Na klíč vytvoří prezentace, které zákazníky zaujmou a zároveň pomohou dobře vysvětlit přínosy nabízeného produktu nebo služby.

ave soft
taxlio logo

Systém pro daňové kanceláře

Přejít na web

Věříme, že každá daňová kancelář nebo daňový poradce potřebuje přehledný a přitom výkonný systém, který uživatelům zjednoduší život a dá více času na skutečnou práci. Pokud uvažujete stejně, jsme rádi, že jste si nás našli.

Taxlio pomáhá zvládat vedení agendy, případů a komunikaci s klienty i úřady. Hlídá efektivitu práce a automatizuje zbytečnou ruční práci.

Projekt TAXLIO je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

taxlio asistentka