Vývoj
softwaru
na míru

Urychlení pracovních procesů, ušetřená pracovní síla a větší efektivita. To vše díky možnosti nechat si ušít software přímo na míru vaší společnosti.

Chci software na míru
ave soft grafika
 • ave soft reference
 • ave soft reference
 • ave soft reference
 • ave soft reference
 • ave soft reference
 • ave soft reference
 • Vlastní software
  na míru umožňuje urychlení pracovních procesů – ušetření pracovní síly a větší efektivitu.

  Nezáleží na tom, zda poptáváte mobilní aplikaci, webovou aplikaci, webové stránky nebo podnikový systém. Vlastní software může být klíčem pro rozvoj vašeho podnikání.

  Vždy dokážeme přijít s řešením na míru, aby byl výsledný produkt připravený vašemu podnikání přinést stálé výsledky.

  V AVE softu stavíme nejraději na dlouhodobé spolupráci s našimi klienty, a tak pro nás projekt nekončí jeho předáním. Rádi se budeme podílet i na dalších funkcích nebo aktualizacích.

  Naše
  workflow

  Náš postup práce, neboli workflow, sestává ze tří kroků, z nichž každý má svá specifika.Tento proces máme prověřený dlouholetou praxí, díky které se nikdy nevydáváme na slepou cestu.
  Konzultace

  Zadání a analýza

  Začneme s vámi vytvářet myšlenkovou mapu, ve které zaznamenají představy o tom co by ta aplikace měla umět, vypadat,z čeho by se měla skládat. Na základě toho vzniká návrh uživatelského rozhraní v tzv wireframech – zjednodušená grafika, ve které uvidíte jednotlivé obrazovky, tlačítka, které oživíme do tzv. prototypu, kdy už se tím dá proklikávat. To je z naší zkušenosti to nejlepší k tomu, aby zákazník si lépe uvědomil, jak aplikace bude vypadat a co bude dělat. Velice rychle se dají odhalit chybějící funkce, a když jste s tím spokojeni, tak na základě toho už děláme plnohodnotný graf. návrh aplikace opět oživený do prototypu. První fáze je hotova.

  Čím vás trápit nebudeme?

  Dlouhé textové analýzy, ve kterých je těžké se vyznat a jejich tvorba zabere mnoho dnů, my jdeme rovnou na věc. Jdeme cestou definice aplikace přes myšlenkovou mapu a vizuálně, což vede rychle k tomu, že víte, co dostanete.

  ave soft grafika

  Vývoj a testování

  Pokud zvažujete nový projekt, přemýšlejte nad technologiemi v souvislostech. Obvykle není nezbytné volit různé programovací jazyky a funkční knihovny hned na začátku. Nejprve je vhodné vybrat základní prostředí – poběží plánovaný projekt v cloudu nebo na našich serverech? Jak moc nás může poškodit jednodenní výpadek? Takových otázek je celá řada a měly by se zodpovědět dříve, než budete vybírat mezi Angularem a Reactem. Rádi vás světem technologií srozumitelně provedeme.

  Technologie

  MS Azure, Angular, SQL,C#, Linq, REST Api, Microsoft SQL Server a T-SQL Serverless, ServisFabric, ServiceBus, TypeScript, ServiceBus, ServiceFabric, Docker, AZURE SQL, NoSQL, microservices, serverless služby.

  Testování

  Moderní software se dnes neobejde bez testování.Rozsah testů vždy záleží na domluvě s klientem a povaze a velikosti jeho projektu. Testy velkou měrou přispívají k celkové kvalitě a bezpečnosti projektu a hlavně udržení této kvality.

  ave soft

  Podpora a updaty

  Podpora a aktualizace jsou klíčové pro úspěšné fungování softwaru na míru. Naše firma, podle předchozí domluvy, poskytne prvotřídní podporu a pravidelné aktualizace, aby byl váš software vždy v nejlepší možné formě a aby byl schopen vyhovět vašim potřebám v průběhu času. Náš tým vám bude k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoli problémy nebo otázkami, které by se mohly objevit, a aby vám poskytl ten nejlepší výsledek.

  ave soft

  Držíme vysoký vývojářský standard.
  Co můžete od našich
  aplikací očekávat?

 • Flexibilita a škálovatelnost

  Aplikace vždy stavíme tak, aby šly snadno rozšiřovat o nové moduly či funkcionality a flexibilně vyvíjet.

  ave soft grafika
 • Rychlost a jednoduchost

  Nejde nám jen o to, aby aplikace fungovaly, ale aby fungovaly elegantně, účelně a rychle. Strukturu kódu optimalizujeme a zbavujeme všeho zbytečného.

  ave soft grafika
 • Bezpečnost

  Od samého začátku stavíme aplikace s ohledem na jejich zabezpečení.

  ave soft grafika
 • Chci vývoj na míru

  Pojďme se setkat osobně nebo online, ať už se jedná o váš projekt nebo jakékoli jiné téma.